Сім'я
Головна банер

У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ztums.gov.ua є обов'язковим

Відбувся VI З’їзд творчої молоді Житомирщини

Вже традиційно до Всесвітнього дня авіації та космонавтики та Дня працівників ракетно-космічної галузі України за сприяння Житомирської обласної державної адміністрації у Житомирському військовому інституті імені С. П. Корольова відбувається З’їзд творчої молоді Житомирщини. Цьогоріч під гаслом - «Обдарована молодь – майбутнє України!». У заході взяли участь близько 120 учасників.

 Напрямками роботи VI З’їзду творчої молоді Житомирщини стали: сучасні інтернет-технології; кібернетична безпека; інформаційна безпека; захист інформації; екологічна безпека; космічні технології; зв’язок та інформатизація; апаратура зв’язку, радіо та телебачення; сучасні технології радіоелектроніки; роботизовані системи; авіамоделювання та безпілотні авіаційні комплекси; моделювання систем і процесів у науці і техніці; сучасні та перспективні системи оборонного призначення; системи моніторингу (дистанційного зондування Землі), а також енергозбережні технології. У рамках з’їзду було проведено виставку науково-технічних розробок учасників, огляд зразків військової техніки та стрілецького озброєння. Кращі наукові та науково-технічні розробки були відзначені цінними подарунками та дипломами.

Призові місця за кращу науково-технічну розробку отримали: 
– серед учнівської молоді – Аріна Корзун, Тетяна Мельник, Ангеліна Свіжевська, Олена Ільченко (ЗОШ № 30 м. Житомир);
– Ілля Вербовський (ЗОШ № 21), 
– Руслан Пауков, Олексій Матвійчук, Олександр Постольник (Дитяча школа робототехніки "БОТЕОН" м. Житомир); 
– серед студентської молоді – Данило Зелінський (Центр позашкільної освіти імені Олександра Разумкова, ПТУ № 4 м. Бердичів);
– Андрій Недашківський (ДПТНЗ "ВПУ м. Житомира");
– Сергій Довгаленко, Ярослав Михайлюк, Володимир Левчук, Тетяна Муравська (ЖДТУ);
– Максим Гусаковський, Артем Шидловський (ЖТК КНУБА);
– серед курсантів військового інституту – Нурболат Абдирахман, Олександр Межерицький, Світлана Рябко, Іван Половніков.