Сім'я
Головна банер

У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ztums.gov.ua є обов'язковим

Міністерство молоді та спорту запрошує на II Міжнародний форум молодіжних центрів «Від ініціативи – до дії»

У місті Святогірську, що на Донеччині, проходитиме другий Міжнародний форум молодіжних центрів «Від ініціативи – до дії». Триденний форум розпочнеться 29 травня. Мета заходу – обмін досвідом та кращими міжнародними і національними практиками щодо діяльності молодіжних центрів, посилення співпраці в напрямі розвитку молодіжної інфраструктури в Україні.

Другий Міжнародний форум молодіжних центрів «Від ініціативи – до дії» проводиться Міністерством молоді та спорту України в партнерстві з Донецькою обласною держадміністрацією, Асоціацією молодіжних центрів України та за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

Участь у форумі візьмуть понад 150 учасників, серед яких – іноземні партнери та представники органів виконавчої влади і місцевого самоврядування, діючих молодіжних центрів, підліткових клубів, центрів юнацтва, центрів краєзнавства та туризму, бібліотечних закладів України, а також молодіжні працівники, які мають бажання розвивати мережу молодіжних центрів в Україні.

 Витрати на проїзд, проживання та харчування здійснюються за рахунок організаторів заходу.

 Для зголошення на захід просимо до 9 травня (включно) заповнити форму реєстрації за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScqdCq-OqGkNGh9gp0uEuvbB5YilC-jy17Z9ltuShL76CCP0Q/viewform.

 Інформацію про відібраних учасників форуму буде повідомлено 11 травня.

 Контактна інформація: тел. (044) 284 30 26, е-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .