Сім'я
Головна банер

Станіслав Маслов виграв забіг на 1500 м, присвячений пам’яті срібного призера чемпіонату Європи Петра Анісіма

19 травня у Вінниці  проводили матчеву зустріч міст України «Сила міст – 5» та Кубку міста з бар’єрного бігу «Golden Hurdles»,  що були присвячені Дню Європи. В рамках спортивного легкоатлетичного свята відбувся забіг на 1500 м, присвячений пам’яті срібного призера чемпіонату Європи Петра Анісіма, в якому взяли участь кращі легкоатлети України. Ці змагання були одним із етапів відбору на чемпіонат Європи, який відбудеться у Берліні (Німеччина). У запеклій боротьбі на фініші перемогу та головний приз у розмірі 25 000 гривень здобув наш земляк, майстер спорту міжнародного класу Станіслав Маслов (3.41,29). Другу сходинку посів Олег Каяфа (3.41,97) , третім фінішував Володимир Киц (3.43,68).  Управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської ОДА вітає спортсмена та його тренерів Зорніка В.Р. та Якимчук А.О. Зичимо подальших спортивних звершень та вдалого виступу на чемпіонаті Європи у Берліні.