Сім'я
Головна банер

У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ztums.gov.ua є обов'язковим

18-21 травня у Копенгагені пройшли ігри Кубку європейських чемпіонів з хокею на траві Челендж III серед чоловічих команд

Команда «Старт» з Бердичівського району грала у Кубку європейських чемпіонів Челенджер IІІ, який проходив у м. Копенгаген (Данія). У групі наші хлопці протистояли туркам, литовцям та данцям. У першій же грі бердичівляни невдало зіграли проти господарів турніру, програвши Copenhagen HC 3:4 (за наших забивали Ярослав Атаманчук – 2 та Дем’ян Мазуркевич). У другій грі уркїанці переграли турок з Gaziantep Polisgücü SK (відзначилися Дем’ян Мазуркевич – 2, Роман Поліщук – 2 та Борис Нечепа). Третій матч із литовським Baltic Champs завершився перемогою 3:2 (забивали Дем’ян Мазуркевич, Роман Поліщук та Артур Мазуркевич).

Набравши стільки ж очок, як і турки, у яких бердичівляни виграли, наші земляки все ж таки посіли друге місце у групі через гіршу різницю забитих і пропущених м’ячів.

У матчі плей-оф бердичівці грали проти переможців іншої групи Zuvedra Tauras з Литви. Переможець посідав одне із перших місць на турнірі. На жаль, гра завершилася 3:4 на користь литовців, хоча до 38 хвилини наші вели вже 3:0 (забивали Дем’ян Мазуркевич – 2 та Роман Поліщук). А далі забивали тільки суперники.
Артур Мазуркевич був визнаний суддівською колегією кращим гравцем чемпіонату. Дем’ян Мазуркевич забивши 6 голів зайняв друге місце серед бомбардирів а кращим став в цій номінації гравець із Туреччини забивши на один м’яч більше.
Таким чином наступного сезону віце-чемпіон України зберіг місце у дивізіоні Челенджер III.
У підсумку два перших місця посіли Zuvedra Tauras та Gaziantep Polisgücü SK. Останній у плей-оф обіграв Nacka LHK зі Швеції 5:1.