Оздоровлення
Головна банер

У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ztums.gov.ua є обов'язковим

Оздоровлення

Сьогодні відбулося засідання обласного штабу з оперативного вирішення питань підготовки та організації оздоровлення та відпочинку дітей

11 квітня 2017 року під головуванням заступника голови державної адміністрації Ярослава Лагути відбулося засідання обласного штабу з оперативного вирішення питань підготовки та організації оздоровлення та відпочинку дітей. На порядку денному стояли питання дотримання вимог законодавства у сфері пожежної та санітарної безпеки, охорони праці закладами оздоровлення і відпочинку та звітності директорів дитячих оздоровчих закладів області про стан готовності дитячих оздоровчих закладів області до оздоровчого сезону 2017 року. Загалом, 14 дитячих закладів Житомирської області готуються до оздоровчого сезону 2017 року.

Детальніше: Сьогодні відбулося засідання обласного штабу з оперативного вирішення питань підготовки та...

07 березня 2017 року відбулося закриття чергової зміни в дитячому оздоровчому закладі "Дзвіночок"

07 березня 2017 року відбулося закриття чергової зміни в дитячому оздоровчому закладі "Дзвіночок", який діє на базі обласного лікувально-санаторного центру радіаційного захисту для дорослого і дитячого населення "Дениші". Протягом 21-го дня тут за кошти обласного бюджету оздоровлювалися 34 дитини пільгових категорій. Привітати дітлахів завітали  голова обласної ради Володимир Ширма, заступник голови облдержадміністрації Ярослав Лагута та начальник управління сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації  Світлана Гресь. Загін "Євро-діти" підготував для гостей святковий концерт з піснями, танцями та сучасною музичною казкою. В рамках концерту найактивніші учасники табірної зміни були відзначені грамотами санаторію "Дениші". 

Детальніше: 07 березня 2017 року відбулося закриття чергової зміни в дитячому оздоровчому закладі "Дзвіночок"

Відбулася нарада з питань підсумків оздоровлення і відпочинку дітей влітку 2016 року та завдань на 2017 рік

28 лютого 2017 року в сесійній залі засідань обласної ради відбулася нарада з питань підсумків  оздоровлення і відпочинку дітей влітку 2016 року та завдань на 2017 рік. В нараді взяли участь голова обласної ради Володимир Ширма,  заступник голови облдержадміністрації Ярослав Лагута, начальник управління сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації  Світлана Гресь, голови райдержадміністрацій, міські голови, голови районних рад, об’єднаних територіальних громад, керівники обласних установ, організацій, начальники відділів у справах сім’ї, молоді та спорту  райдержадміністрацій, міських рад, директори стаціонарних дитячих оздоровчих закладів.

Детальніше: Відбулася нарада з питань підсумків оздоровлення і відпочинку дітей влітку 2016 року та завдань...

Відбулася атестація дитячого оздоровчого закладу "Дзвіночок"

14 вересня 2016 року відбулася атестація дитячого оздоровчого закладу "Дзвіночок", який функціонує на базі обласного лікувально-санаторного центру радіаційного захисту для дорослого і дитячого населення «Дениші» . Заступник голови Житомирської облдержадміністрації Ярослав Лагута, який очолює атестаційну комісію з проведення державної атестації дитячих закладів оздоровлення та відпочинку та члени комісії (начальник управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації Світлана Гресь, заступник начальника управління Олександр Антонюк) оглянули умови проживання у таборі, мали змогу оцінити матеріально-технічне забезпечення закладу, рівень організації дозвілля дітей, ведення документації з питань діяльності табору та її відповідність вимогам. Остаточні підсумки атестації та присвоєння категорії відбудуться після того, як будуть проатестовані всі заклади оздоровлення та відпочинку області. Також у таборі сьогодні відбулося закриття оздоровчої зміни, відпочиваючі підготували святковий концерт, в рамках якого було відзначено найактивніших учасників табірної зміни.

Детальніше: Відбулася атестація дитячого оздоровчого закладу "Дзвіночок"

Відбулося чергове засідання обласного штабу з оперативного вирішення питань підготовки та організації оздоровлення та відпочинку дітей

29 червня у прес-центрі ОДА відбулося засідання обласного штабу з оперативного вирішення питань підготовки та організації оздоровлення та відпочинку дітей. Заступник начальника управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації Олександр Антонюк  доповів про результати перевірки дитячих оздоровчих закладів, розташованих за межами області.  Комісія, що інспектувала оздоровчі заклади -  відхилила пропозиції таборів «Крилатий» (с. Красне, Скадовський район, Херсонська область) та «Очаків» (Миколаївська область), оскільки умови даних закладів не відповідали характеристикам, що  були заявлені у тендерних документах. Також на засіданні були розглянуті питання  стану організації оздоровлення і відпочинку дітей в Бердичівському, Олевському, Лугинському, Романівському та Андрушівському районах та заслухано звітну доповідь  керівника  сезонного дитячого оздоровчого закладу «Лісовий берег» обласного медичного центру вертебрології і реабілітації Житомирської обласної ради - Наталії Філінської. 

Детальніше: Відбулося чергове засідання обласного штабу з оперативного вирішення питань підготовки та...

Обласний штаб з оперативного вирішення питань підготовки та організації оздоровлення та відпочинку дітей

17 травня 2016 року  у малій залі засідань облдержадміністрації відбулося засідання обласного штабу з оперативного вирішення питань підготовки та оздоровлення дітей, яке провели  заступник голови облдержадміністрації Ярослав Лагута та начальник управління сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації  Світлана Гресь. На штабі було розглянуті питання  проведення перевірок дитячих закладів оздоровлення і відпочинку та  фінансового забезпечення оздоровлення і відпочинку дітей.

Детальніше: Обласний штаб з оперативного вирішення питань підготовки та організації оздоровлення та...

Звіт про використання у 2015 році коштів, виділених з обласного бюджету на оздоровлення дітей пільгових категорій

На виконання пункту 1 орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2016 рік управління сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації повідомляє:

Детальніше: Звіт про використання у 2015 році коштів, виділених з обласного бюджету на оздоровлення дітей...

Житомирщина серед переможців огляду-конкурсу дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за підсумками оздоровчого сезону 2015 року

17 лютого 2016 року в Міністерстві соціальної політики України відбулося нагородження переможців та учасників огляду-конкурсу дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за підсумками оздоровчого сезону 2015 року. Приємно, що до числа переможців потрапили і оздоровчі заклади Житомирщини, зокрема:

Детальніше: Житомирщина серед переможців огляду-конкурсу дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за...

Більше статей...

  1. Закон України "Про оздоровлення та відпочинок дітей"
  2. Показники, виділених департаментом сім'ї, молоді та спорту ОДА путівок для РДА, МВК, пропорційно до фінансування з місцевих бюджетів оздоровлення та відпочинку у 2015 році
  3. Стан оздоровлення і відпочинку дітей в області
  4. Зміни до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей»
  5. 06 липня відбулося чергове засідання обласного штабу з питань підготовки та організації оздоровлення та відпочинку дітей
  6. 26 травня відбувся обласний штаб з оперативного вирішення питань підготовки та організації оздоровлення та відпочинку дітей
  7. Увага! Оздоровлення дітей у 2015 році
  8. Мережа оздоровчих закладів області, робота яких планується в 2015 році
  9. Показники фінансування з місцевих бюджетів оздоровлення та відпочинку у 2015 році (у порівнянні з 2013-2014 роками) (за даними департаменту фінансів ОДА)
  10. Показники оздоровлення та відпочинку за кошти місцевих бюджетів у 2015 році cтаном на 1 травня 2015 р. (за даними департаменту фінансів ОДА)