Спорт для всіх

Новини

Відкритий обласний захід «Триатлон для всіх» в рамках обласного етапу Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів «Спортивна зима»

У п'ятницю, 5 січня 2018 року у м. Житомирі в басейні ДЮСШ «Авангард», обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з Житомирською обласною федерацією з триатлону, за підтримки управління сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації та Житомирської міської ради, а також спонсором заходу «Професійної школи триатлону» було організовано та проведено відкритий обласний захід «Триатлон для всіх» в рамках обласного етапу Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів «Спортивна зима».

Детальніше: Відкритий обласний захід «Триатлон для всіх» в рамках обласного етапу Всеукраїнських...

Змагання зі стрибків у довжину з місця, присвячені 57-річниці перемоги Віри Крепкіної на ХVІІ Олімпійських іграх

Змагання зі стрибків у довжину з місця, присвячені 57-річниці перемоги Віри Крепкіної на ХVІІ Олімпійських іграх  (м.Рим, Італія, 1960), відбулися в спортивному залі Малинської ЗОШ №4, на старти яких вийшли 95 учнів 5-11 класів.

Детальніше: Змагання зі стрибків у довжину з місця, присвячені 57-річниці перемоги Віри Крепкіної на ХVІІ...

Другий етап спартакіади з волейболу на кубок «Спорт для всіх» серед команд студентів на Житомирщині

24 жовтня 2017 року, згідно календарного плану центру, міський центр «Спорт для всіх» на базі ПТУ №4 провів другий  етап спартакіади з волейболу  на кубок « Спорт для всіх»  серед  команд студентів професійно – технічних училищ м. Бердичева. 

Детальніше: Другий етап спартакіади з волейболу на кубок «Спорт для всіх» серед команд студентів на...

Змагання з більярду серед учасників АТО в Малині на Житомирщині

23 грудня в більярдному клубі «Вісімка» відбулися міські змагання з більярдного спорту серед учасників АТО.

Переможцем турніру став Максим Миколайович Єщенко. На другому місці Віктор Васильович Пєтухов, а «бронзу» отримав Віктор Васильович Войдило.
Співорганізаторами турніру стали Малинська міська федерація більярдного спорту та Малинський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», який і нагородив призерів медалями та дипломами.

Детальніше: Змагання з більярду серед учасників АТО в Малині на Житомирщині

На старті дошкільнята малинської «Веселки», що на Житомирщині

25 жовтня на базі Дошкільного навчального закладу № 5 «Веселка» м.Малина відбулися змагання серед дошкільнят з човникового бігу 4х9 м. 

Детальніше: На старті дошкільнята малинської «Веселки», що на Житомирщині

Змагання з більярду серед ветеранів у Малині на Житомирщині

10 грудня в більярдному клубі «Вісімка» відбулися міські змагання з більярдного спорту серед ветеранів (50 плюс), організаторами яких стали Малинська міська федерація більярдного спорту та Малинський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». 

Детальніше: Змагання з більярду серед ветеранів у Малині на Житомирщині

Змагання зі стрибків у довжину з місця серед дошкільнят на призи Віри Крепкіної в Малині

24 жовтня в Дошкільному навчальному закладі №3 м.Малина відбулися змагання зі стрибків у довжину з місця, серед вихованців старших та середніх груп. 

Детальніше: Змагання зі стрибків у довжину з місця серед дошкільнят на призи Віри Крепкіної в Малині

За кубок Житомирського обласного центру ФЗН «Спорт для всіх» змагалися команди арбітрів, команда ЖОФФ та футбольні фанати

Житомирським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» протягом 2017 року проведено цілу низку футбольних фестивалів та заходів серед школярів,  студентської молоді та дорослих.

Детальніше: За кубок Житомирського обласного центру ФЗН «Спорт для всіх» змагалися команди арбітрів, команда...

Змагання серед дошкільнят на призи Дмитра Косинського у Малині

У Малині відбулися змагання з метання тенісного м’ячика на призи учасника ХХХІ Олімпійських ігор, майстра спорту України міжнародного класу Дмитра Косинського, серед вихованців старших груп Дошкільного навчального закладу №8 «Ялинка».

У хлопчиків перше місце посів Діма Михайленко, з результатом 12 метрів 40 сантиметрів. Друге місце виоров Денис Ковальчук. Його результат - 11,60 м. У третього призера Олександра Рябченка - 11,40 м.

Детальніше: Змагання серед дошкільнят на призи Дмитра Косинського у Малині

Черговий етап ІІ-ї Спартакіади «Готуюсь до школи!» серед дошкільнят у Малині на Житомирщині

17 листопада в дошкільному навчальному закладі №1 м.Малина відбулися змагання зі стрибків у довжину з місця та метання тенісного м’ячика у вертикальну ціль за програмою ІІ-ї Спартакіади «Готуюсь до школи!», до яких, крім вихованців старших груп, долучилися і середні.

Детальніше: Черговий етап ІІ-ї Спартакіади «Готуюсь до школи!» серед дошкільнят у Малині на Житомирщині

Спартакіада «Готуюсь до школи» серед дошкільнят в Малині

Човниковий біг 4х7 м став другим видом ІІ-ї Спартакіади «Готуюсь до школи!» серед вихованців старших та середніх груп Дошкільного навчального закладу №1 м.Малина.

Детальніше: Спартакіада «Готуюсь до школи» серед дошкільнят в Малині

Традиційний обласний захід з футболу серед дівчат на кубок Житомирського обласного центру «Спорт для всіх»

15 листопада 2017 року за ініціативи Житомирського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з Житомирським торговельно-економічним коледжем Київського національного торговельно-економічного університету у спортивному залі коледжу відбувся обласний захід з футболу серед дівчат на кубок обласного центру ФЗН «Спорт для всіх» в рамках Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів «Спорт для всіх в парках і скверах».

Детальніше: Традиційний обласний захід з футболу серед дівчат на кубок Житомирського обласного центру «Спорт...

«Фітнес-бокс» в рамках Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів «Спорт для всіх у парках і скверах» на Житомирщині

У місті Житомирі 11-13 жовтня в спортивному залі ЗОШ №1 відбувся обласний захід з «Фітнес-боксу», в рамках Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів «Спорт для всіх у парках і скверах».

Головна мета заходу - залучення дітей та молоді до систематичних занять фізичною культурою та спортом. Організація активного відпочинку, популяризація олімпійських цінностей і досягнень українських боксерів у сучасному спорті. Пропаганда здорового способу життя серед широких верств населення.

Детальніше: «Фітнес-бокс» в рамках Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів «Спорт для всіх у парках і...

«Спорт для всіх» серед учнів у Малині на Житомирщині

14 листопада 2017 на базі Малинської ЗОШ №6 І-ІІІ ступенів відбулися змагання зі стрибків у довжину з місця та баскетбольного конкурсу з технічної майстерності «Штрафний кидок».

Детальніше: «Спорт для всіх» серед учнів у Малині на Житомирщині

«Ми маленькі козачата» та «Веселі старти»

12 жовтня, до Дня українського козацтва  в спортивному залі Малинської ЗОШ №4, відбулися змагання «Ми – маленькі козачата» серед учнів 3-4 класів та «Веселі старти» (5-6 класи). В кожній команді було по шість учасників, як хлопчики так і дівчатка. Діти переносили горіхи ложкою, складали слово «козаки», при цьому кожний учасник повинен був скласти одну букву, «імітували повзання гусениці», перетягували канат, брали участь в різних естафетах. Крім того, представники команд штовхали гирю.

Детальніше: «Ми маленькі козачата» та «Веселі старти»

Відкритий захід з баскетболу серед дівчат, присвячений пам’яті Пушкарьова В.М. на Житомирщині

11 листопада 2017 згідно календарного плану центру, міський центр «Спорт для всіх» на базі ЗОШ №12 провів третій відкритий спортивний захід з  баскетболу серед дівчат 2004-2005р.н.,  присвячений пам’яті Заслуженого тренера України Пушкарьова В.М.

Детальніше: Відкритий захід з баскетболу серед дівчат, присвячений пам’яті Пушкарьова В.М. на Житомирщині

«Електричний» фінал у міні-футболі на Житомирщині

Протягом тижня на спортивному майданчику ДНЗ «Малинський професійний ліцей» проходив турнір з міні-футболу серед юнаків 15-19 років. Спочатку дев’ять команд-учасниць були розподілені на три підгрупи за роками навчання, переможці яких виходили до фіналу.

Детальніше: «Електричний» фінал у міні-футболі на Житомирщині

Четвертий етап спартакіади з шахів на кубок «Спорт для всіх» серед команд студентів на Житомирщині

8 листопада 2017 року згідно календарного плану центру, міський центр «Спорт для всіх» на базі шахового клуба «Біла тура» провів четвертий етап спартакіади з шахів на кубок «Спорт для всіх»  серед  команд студентів професійно – технічних училищ м. Бердичева.  

Детальніше: Четвертий етап спартакіади з шахів на кубок «Спорт для всіх» серед команд студентів на Житомирщині

Легкоатлетичний крос в рамках фестивалю «Здорова молодь – здорова нація» у Малині на Житомирщині

У вересні по всій країні проходить Всеукраїнський фестиваль «Здорова молодь – здорова нація». В рамках цього фестивалю на базі Державного навчального закладу «Малинський професійний ліцей»  25 вересня пройшли змагання з легкоатлетичного кросу серед дівчат та юнаків 15-19 років.

Детальніше: Легкоатлетичний крос в рамках фестивалю «Здорова молодь – здорова нація» у Малині на Житомирщині

Спартакіада «Готуюсь до школи!» серед дошкільнят у Малині на Житомирщині

Стрибки у довжину з місця та метання тенісного м’ячика у вертикальну ціль стали наступними видами VІ-ї Спартакіади «Готуюсь до школи!» серед вихованців старших груп Дошкільного навчального закладу №8 “Ялинка» м. Малина на Житомирщині.

Детальніше: Спартакіада «Готуюсь до школи!» серед дошкільнят у Малині на Житомирщині

«Туризм для всіх» в Малині на Житомирщині

27 вересня – Всесвітній день туризму. З цієї нагоди Малинський міський центр ФЗН «Спорт для всіх» провів в мікрорайоні ДНЗ «Малинський професійний ліцей» змагання з основи техніки пішохідного туризму – конкурсу «Встановлення туристичного намету».

Детальніше: «Туризм для всіх» в Малині на Житомирщині