Нормативна база та звітність
Головна банер

У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ztums.gov.ua є обов'язковим

Розпорядження КМУ "Про затвердження плану заходів на 2017 рік"

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

 РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 від 8 вересня 2016 р. № 653-р

 

Київ

Про затвердження плану заходів на 2017 рік

щодо реалізації Національної стратегії з

оздоровчої рухової активності в Україні на

період до 2025 року “Рухова активність —

здоровий спосіб життя — здорова нація”

 

1. Затвердити план заходів на 2017 рік щодо реалізації Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року “Рухова активність — здоровий спосіб життя — здорова нація”, що додається.

2. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, обласним та Київській міській держадміністраціям, іншим виконавцям плану заходів, затвердженого цим розпорядженням:

забезпечити його виконання за рахунок та в межах видатків державного і місцевих бюджетів, а також за рахунок інших джерел фінансування;

подати до 15 січня 2018 р. Міністерству молоді та спорту інформацію про стан виконання зазначеного плану заходів для її узагальнення та подання до 15 лютого 2018 р. Кабінетові Міністрів України звіту про його виконання.

3. Обласним та Київській міській держадміністраціям за участю органів місцевого самоврядування забезпечити затвердження в місячний строк регіональних планів заходів на 2017 рік щодо реалізації Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року “Рухова активність — здоровий спосіб життя — здорова нація” та оприлюднення до 15 січня 2018 р. звіту про їх виконання.

4. Це розпорядження набирає чинності з 1 січня 2017 року.

Прем’єр-міністр України                                                             В. ГРОЙСМАН