Новини

Новини

«Бігом» серед дошкільнят з нагоди Дня фізичної культури та спорту у Малині на Житомирщині

В рамках тижня фізичної культури і спорту 7 вересня у Малині на Житомирщині відбулися змагання з бігу на 30 м серед дошкільнят. В забігах серед хлопчиків переміг Станіслав Пінчук. Він показав результат 7,2 сек. На другому місці Ілля Демченко (7,5), а на третьому - Олександр Швидун (7,8). У дівчаток тільки додатковий забіг виявив саму швидшу юну спортсменку. Нею стала Вероніка Терещенко, яка в очному поєдинку випередила Софію Сударик. Третьою призеркою тут стала Софія Маєвська.

Всі призери нагороджені дипломами від організатора змагань - Малинського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», який є також ініціатором та організатором проведення в дитсадку ІІ-ї Спартакіади «Готуюсь до школи».

 

 

 

«Веселі старти» серед дошкільнят з нагоди Дня фізичної культури та спорту у Малині на Житомирщині

У Малині на Житомирщині 6 вересня відбулися заходи серед дошкільнят з нагоди Дня фізичної культури і спорту. Для «середніх» 4-5 річних дошкільнят це були фактично перші спортивні змагання, а деяким із них запам’ятається цей день ще й першими в житті спортивними нагородами за зайняті призові місця.

Детальніше: «Веселі старти» серед дошкільнят з нагоди Дня фізичної культури та спорту у Малині на Житомирщині

Заходи «Спорт для всіх» з нагоди Дня Незалежності у Малині

24 серпня з нагоди Дня Незалежності в  парку культури та відпочинку  м.Малина відбулися змагання з дартсу та стрибків через коротку і довгу скакалку за програмою «Спорт для всіх у парках і скверах», організатором яких виступив Малинський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Детальніше: Заходи «Спорт для всіх» з нагоди Дня Незалежності у Малині

«Дворовий футбол» у Малині на Житомирщині

Дворовий футбол є спільним проектом Малинського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та дитячо-юнацької спортивної школи ім. Й.Л.Кульчицького.

Детальніше: «Дворовий футбол» у Малині на Житомирщині

В Малині на базі ДНЗ №8 «Ялинка» відбувся фінал обласного етапу Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів серед дошкільнят з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

Всеукраїнська мережа центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за ініціативи Міністерства молоді та спорту України вже 11 років поспіль організовує та проводить низку фізкультурно-оздоровчих заходів серед дітей дошкільного та молодшого шкільного віку з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

23 травня в  Малині, на базі ДНЗ №8 «Ялинка», відбувся фінал обласного етапу Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів серед дошкільнят з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

Детальніше: В Малині на базі ДНЗ №8 «Ялинка» відбувся фінал обласного етапу Всеукраїнських...

Веслування на човнах «Дракон» в місті Житомирі

21 травня на веслувальній базі «Спартак» в  Житомирі пройшов відкритий захід з веслування на човнах «Дракон» «Регата пам’яті С.З. Ліміновича» організований спільно управлінням сім’ї молоді та спорту Житомирської міської ради, ФСТ «Спартак», федерацією з веслування на човнах «Дракон» та Житомирським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Детальніше: Веслування на човнах «Дракон» в місті Житомирі

III-ій етап спартакіади серед вищих навчальних закладів I-II рівня акредитації міста Новограда-Волинського

Минулого тижня в рамках фізкультурно-оздоровчих заходів «Рух – енергія, здоров`я та краса» на базі Новоград-Волинського вищого професійного училища відбувся III-ій етап спартакіади з шашок серед вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації міста Новограда-Волинського.

Детальніше: III-ій етап спартакіади серед вищих навчальних закладів I-II рівня акредитації міста...

«Мама, тато, я – велосипедна сім’я» у Малині на Житомирщині

У місті Малині відбувся міський сімейний фестиваль «Мама, тато, я – велосипедна сім’я». У зв’язку з несприятливими погодними умовами 13 травня велосипедисти, замість парку, стартували в спортивному залі ДЮСШ ім.Й.Л.Кульчицького. Учасники змагалися у  техніці велосипедної їзди, куди входили такі елементи, як «вісімка», «змійка», «коридор», «нерівна дорога», «міст». Крім того, батьки брали участь в конкурсі «Хто повільніше проїде 3 м», а діти - у фігурній їзді на самокаті.

Детальніше: «Мама, тато, я – велосипедна сім’я» у Малині на Житомирщині

«Піонербол» на кубок обласного центру ФЗН «Спорт для всіх», в рамках обласних заходів з ігрових видів спорту серед вуличних та дворових команд

У місті Житомирі 20-21 березня в спортивному залі ЗОШ №28, відбувся фізкультурно-оздоровчий захід з піонерболу на кубок обласного центру ФЗН «Спорт для всіх», в рамках обласних заходів з ігрових видів спорту серед вуличних та дворових команд.

Детальніше: «Піонербол» на кубок обласного центру ФЗН «Спорт для всіх», в рамках обласних заходів з ігрових...

Відкриті заходи серед школярів з рукопашного бою в Бердичеві

В місті Бердичеві  6 травня 2017року в приміщені  ДЮСШ ім. Лонського В.О. пройшли відкриті заходи серед школярів з рукопашного бою з нагоди 72-річниці з Дня Перемоги у другій Світовій війні.

Детальніше: Відкриті заходи серед школярів з рукопашного бою в Бердичеві

«Мама, тато, я – спортивна сім’я» у Малині

Родина Фурник: тато Андрій Миколайович, мама Тетяна Миколаївна та син Ілля із ЗНВК «Школа-ліцей №1 ім.Н.Сосніної» - стала переможницею другого етапу міських сімейних змагань «Мама, тато, я – спортивна сім’я» серед команд загальноосвітніх шкіл(з дітьми молодших класів), що відбулися 18 березня в спортивному залі ДЮСШ ім..Й.Л.Кульчицького. В їх активі 9,5 балів. Вони були першими в чотирьох видах змагань із шести: в естафетах «Посадка картоплі» і «Хокейна», «Родинному конкурсі» та «Боулінгу», другими в конкурсі «Снайпер» та третіми в «Ерудит-вікторині», куди входили 15 питань  зі спорту та  історії Олімпійських ігор.

Детальніше: «Мама, тато, я – спортивна сім’я» у Малині

Шахова родина на Житомирщині

Подібний турнір є спільним проектом міських центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» і дитячої та юнацької творчості. Приміщення останнього і стало місцем проведення ІV-тих міських сімейних змагань зі швидких шахів «Шахова родина – 2017».

 Всі учасники були розподілені на дві вікові групи в залежності від року народження меншого члена команди: з дітьми до 10 років та 11 років і старші. До її складу могли входити батьки, включаючи хрещених, дідусі, бабусі, онуки, брати і сестри, в тому числі двоюрідні, дяді чи тьоті, тобто між шахістами обов’язково повинен бути якийсь родинний зв'язок.

Детальніше: Шахова родина на Житомирщині

Кубок «Спорт для всіх» з волейболу серед жіночих аматорських команд, присвячений пам’яті «Героїв Небесної сотні»

На початку березня 2017 р. Бердичівський міський центр «Спорт для всіх» та ЖОЦФЗН «Спорт для всіх» в спортивному залі Бердичівського педагогічного коледжу провели відкритий спортивний захід на кубок «Спорт для всіх» з волейболу серед жіночих аматорських команд, присвячений пам’яті «Героїв Небесної сотні».

Детальніше: Кубок «Спорт для всіх» з волейболу серед жіночих аматорських команд, присвячений пам’яті «Героїв...

Фізкультурно-оздоровчий захід з шкільного багатоборства на призи обласного центру ФЗН «Спорт для всіх» на Житомирщині

26, 28 квітня у  Житомирі, на території стадіону ЗОШ №28, відбувся фізкультурно-оздоровчий захід з шкільного багатоборства. Захід організований Житомирським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». В програмі змагань: стрибки у довжину, метання м’яча на дальність, біг 60 м та біг 600 м. Усі учасники були поділені по відповідним віковим категоріям та окремо змагалися хлопці та дівчата.

Детальніше: Фізкультурно-оздоровчий захід з шкільного багатоборства на призи обласного центру ФЗН «Спорт для...

Перший етап міських змагань «Мама, тато, я – спортивна сім’я» у Малині на Житомирщині

Дартс став першим з чотирьох етапів міських сімейних змагань «Мама, тато, я – спортивна сім’я» для визначення кращої спортивної родини 2017 року міста Малина для участі в обласному фестивалі.

Детальніше: Перший етап міських змагань «Мама, тато, я – спортивна сім’я» у Малині на Житомирщині

Четвертий тур спартакіади з армспорту серед ВНЗ на Житомирщині

12 квітня 2017 року відбувся четвертий тур спартакіади з армспорту серед вищих навчальних закладів  І-ІІ рівня акредитації міста Новограда-Волинського «Спорт для всіх – Рух енергія, здоров’я та краса».

Детальніше: Четвертий тур спартакіади з армспорту серед ВНЗ на Житомирщині

В Житомирі відбувся спортивно-масовий захід з настільного тенісу на призи центру «Спорт для всіх»

В рамках спортивно-масових заходів серед широких верств населення "Рух, енергія, здоров'я та краса» відбувся турнір з настільного тенісу, у якому взяли участь близько 100 учасників різного віку, як школярі, так і дорослі, з різних міст та районів Житомирської області. 

Детальніше: В Житомирі відбувся спортивно-масовий захід з настільного тенісу на призи центру «Спорт для всіх»

«Веселі старти» до Дня Космонавтики у Малині на Житомирщині

12 квітня в спортивному залі ДЮСШ ім. Й.Л.Кульчицького відбулися міські заходи «Веселі старти» до Дня Космонавтики серед учнів 2-х класів загальноосвітніх шкіл міста Малина, організатором яких став міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Детальніше: «Веселі старти» до Дня Космонавтики у Малині на Житомирщині

«Швидкі шахи» у Бердичеві на Житомирщині

В останні дні лютого, Бердичівський міський центр ФЗН «Спорт для всіх» в приміщені центральної міської бібліотеки  провів відкритий  спортивно-масовий  захід з швидких шахів «Меморіал Заслуженого тренера СРСР Зака В.Г.».

Детальніше: «Швидкі шахи» у Бердичеві на Житомирщині

На Житомирщині Бердичівський міський центр ФЗН «Спорт для всіх» провів «квест» з нагоди Всесвітнього Дня здоров’я

На Житомирщині Бердичівський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» 08 квітня 2017 року на центральній площі міста провів спортивно – масовий захід «Рух заради здоров’я» з нагоди Всесвітнього Дня здоров’я. В тісній співпраці з громадською організацією «АСЕТ», Бердичівською міською організацією «Твій вибір» для учнівської і студентської молоді провели спортивно-масовий захід у вигляді квесту.

Детальніше: На Житомирщині Бердичівський міський центр ФЗН «Спорт для всіх» провів «квест» з нагоди...

Новоград-Волинська міська рада та Новоград-Волинський міський центр ФЗН «Спорт для всіх» взяли участь у флешмобі на підтримку ветеранів та воїнів АТО

В Україні стрімко набирає популярність флешмоб 22 PushUpChallenge, метою якого є підтримка ветеранів бойових дій з посттравматичним синдромом, підтримка воїнів та популяризація здорового способу життя. Флешмоб стартував в США в кінці 2016 року після публікації звіту Департаменту у справах ветеранів, в якому були представлені дані про самогубства серед ветеранів за 2014 рік. Суть флешмобу полягає в тому, що учасники протягом 22 днів віджимаються 22 рази, записують це на камеру і передають естафету далі.

Детальніше: Новоград-Волинська міська рада та Новоград-Волинський міський центр ФЗН «Спорт для всіх» взяли...

Обласний фестиваль «Мама, тато, я – спортивна сім’я» на Житомирщині

ХІV Всеукраїнський Фестиваль «Мама, тато, я – спортивна сім’я» проходить у всіх областях України. Фінал заходу проводитиметься в першій декаді червня на Волині до Міжнародного дня сім’ї.

Фестиваль покликаний привернути увагу громадськості до проблем формування родинних традицій, до занять фізичною культурою та спортом, зміцнення психологічних та емоційних стосунків в сім’ї, шляхом об’єднання зусиль для досягнення спільних цілей, а також спонукання батьків на особистому прикладі заохочувати дітей до систематичних занять фізичною культурою та спортом.

Детальніше: Обласний фестиваль «Мама, тато, я – спортивна сім’я» на Житомирщині

В Новограді-Волинському відбувся споривний захід з хокею на відкритому льоду «Звягельська зустріч - 2017»

В Новограді-Волинському, вперше в зимовому сезоні 2017 року, відбувся кубок з хокею «Звягельська зустріч - 2017». В турнірі з хокею взяли участь: збірна команда міста та району Новограда-Волинського, команда с. Стара Чорториї (Любарського району Житомирської обл.), м. Шепетівки (Хмельницької обл.). Організували захід - Новоград-Волинський  міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради. Численні глядачі, які в морозний день прийшли повболівати за хокейні команди - отримали незабутні враження від захопливої гри.

Детальніше: В Новограді-Волинському відбувся споривний захід з хокею на відкритому льоду «Звягельська...

Захід з міні-футболу серед дівчат на кубок обласного центру ФЗН “Спорт для всіх”

06 квітня 2017 року  в ЗОШ № 33 м. Житомира відбувся фізкультурно-оздоровчий захід з міні-футболу серед дівчат на кубок обласного центру ФЗН “Спорт для всіх”. В змаганнях взяли  участь учениці 5-8 класів: ЗОШ № 5, ЗОШ № 27, ЗОШ № 33 та ЗОШ № 36.

Детальніше: Захід з міні-футболу серед дівчат на кубок обласного центру ФЗН “Спорт для всіх”

«Фінальні веселі старти» в рамках Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів «Спортивна зима» на Житомирщині

У місті Житомирі 8-9 лютого в спортивному залі ЗОШ №28, відбувся фінальний фізкультурно-оздоровчий захід «Веселі старти»,в рамках Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів «Спортивна зима».

Головна мета заходу - популяризація занять фізичною культурою та спортом, популяризація рухливих ігор, естафет, як спосіб залучення дітей до регулярних занять фізичною культурою та спортом, зміцнення їх здоров’я, забезпечення рухової активності дітей з метою гармонійного фізичного розвитку та ведення здорового способу життя.

Детальніше: «Фінальні веселі старти» в рамках Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів «Спортивна зима»...

Більше статей...

  1. Обласний захід зі спортивного туризму на кубок Житомирського обласного центру ФЗН «Спорт для всіх»
  2. Фізкультурно-оздоровчі заходи з дартсу та настільного тенісу на Житомирщині
  3. Обласний захід з міні-футболу на кубок Житомирського обласного центру ФЗН «Спорт для всіх»
  4. «Веселі старти» в рамках Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів «Спортивна зима» на Житомирщині
  5. Фізкультурно-оздоровчі заходи з шахів серед широких верств населення «Спорт для всіх – спортивна зима» у Новограді-Волинському
  6. «Футбольні веселі старти» в рамках Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів «Спортивна зима» на Житомирщині
  7. Відкритий чемпіонат області з кікбоксингу WAKO "Пасіонарії Крут"(фотозвіт)
  8. «Новорічні шахи» у Бердичеві
  9. Шаховий турнір до Дня святого Миколая у Новограді-Волинському
  10. За кубок Житомирського обласного центру ФЗН «Спорт для всіх» змагалися журналісти, арбітри та футбольні фанати