Новини
Головна банер

У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ztums.gov.ua є обов'язковим

Міжнародні орієнтири Міністерства молоді та спорту і руху «Спорт для всіх» у 2015 році

Міжнародна зустріч відбулася у стінах Міністерства молоді та спорту України за участю Першого заступника міністра Ігора Гоцула, Повіреного у справах Посольства Німеччини в Україні пані Анки Фельдхузен, Керівника Програми профілактики ВІЛ/СНІД GIZ в Україні доктора Мартіна Каде та директора Всеукраїнського центру «Спорт для всіх» пана Сергія Пчеліна. 

Метою зустрічі було обговорення можливостей розширення співпраці між Міністерством молоді та спорту України, Всеукраїнським центром «Спорт для всіх» та німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ в Україні у сфері профілактики ВІЛ/СНІДу засобами фізичної культури та спорту. 

Доктор Каде зазначив, що GIZ вже не вперше підтримує різноманітні ініціативи Міністерства молоді та спорту України та «Спорту для всіх» і має надію, що ця співпраця і надалі буде приносити соціально вагомі результати для українського суспільства. 
Натомість пан Гоцул запевнив представників німецької делегації у повній підтримці з боку Міністерства молоді та спорту усіх спільних ініціативах та проектів GIZ та Всеукраїнського центру «Спорт для всіх». 
Також, було обговорено перспективні плани Всеукраїнського центру «Спорт для всіх» по організації та проведенню масштабних фізкультурно-оздоровчих заходів в Україні у тісній співпраці з Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ.
Важливим результатом зустрічі стала домовленість про запрошення Міністерством молоді та спорту України Генерального Секретаря ТАФІСА пана Вольфганга Бауманна до Києва для ознайомлення та подальшого обговорення спільної співпраці.