Новини
Головна банер

У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ztums.gov.ua є обов'язковим

Обласний турнір з настільного тенісу на кубок «Спорт для всіх» на Житомирщині

Житомирський обласний  центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з управлінням сім’ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації  продовжують активно популяризувати здоровий спосіб життя.

Цього разу одним із методів пропаганди спорту та фізичної активності став відкритий обласний захід з настільного тенісу на Кубок ЖОЦФЗН «Спорт для всіх», який проходив в рамках Всеукраїнської програми спортивно-масових заходів серед широких верств населення «Рух, енергія, здоров’я та краса».

Змагання проводилися з 28 по 30 вересня в м.Житомирі  в приміщенні  клубу з настільного тенісу «Лідер». 

Програма заходу складалася з трьох турів: перший - змагання серед школярів; другий – змагання серед студентів та дорослих; третій – суперкубок. 

Участь у заході  брали як ветерани  спорту,  учні загальноосвітніх  шкіл, студенти, так і пересічні громадяни - тобто всі бажаючі любителі настільного тенісу та активного способу життя. Слід зауважити, що наймолодшому учаснику на момент змагань було 12 років, а найстаршому 76 років. Загалом в заходів взяли участь більше 50 любителів настільного тенісу.        Переможцями серед школярів стали: І місце – Драч Дмитро; ІІ місце – Савченко Ярослав; ІІІ місце – Бочелюк Назар. Переможцями серед дорослих стали: І місце – П’ятницький Олександр; ІІ місце – Міносян Самвел; ІІІ місце – Рубльов Віталій. Переможцем в суперкубку став Міносян Самвел.

Переможці та призери заходу нагороджені кубками, медалями та грамотами Житомирського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».