Новини
Головна банер

«Спорт для всіх» започаткував спартакіаду серед працівників дошкільних навчальних закладів на Житомирщині

Шість команд дошкільних навчальних закладів вийшли на старти змагань з дартсу, стрибків на скакалці і ритмічної гімнастики (аеробіки)  за програмою 1-ї Спартакіади працівників дитячих садків(вихователі та няні), що пройшли 7 жовтня в приміщенні міської дитячо-юнацької спортивної школи. Ініціатором та основним організатором турніру став Малинський міський центр ФЗН «Спорт для всіх».

В першому виді програми – дартсі – найвлучнішою була Наталія Корнієнко із ДНЗ №4 «Калинонька», другим призером стала Світлана Михайлова (ДНЗ №8 «Ялинка»), а на третю сходинку піднялася Ольга Ковальчук («Калинонька»).

За сумою результатів п’яти учасниць  перше місце посіла команда ДНЗ №8 «Ялинка», на другому місці – ДНЗ №4 «Калинонька», на третьому – Центр розвитку дитини «Сонечко».

Кращою в стрибках на скакалці за 15 секунд  стала Сніжана Корзун із «Ялинки», срібний призер -  Марія Романенко (ДНЗ №6 «Теремок»), третя сходинка - Світлана Кондратенко.

В командному заліку в цьому виді програми призерами стали  представниці  відповідно ДНЗ №6 «Теремок», ДНЗ №8 «Ялинка», ЦРД «Сонечко».

Таким чином за підсумками змагань переможцем 1-ї Спартакіади стала команда Дошкільного навчального закладу №8 «Ялинка» (завідувач Теремта Світлана Володимирівна), на другому місці – Центр розвитку дитини «Сонечко», раніше - ДНЗ №2 «Сонечко»(завідувач Гордієнко Світлана Василівна), на третьому – ДНЗ №4 «Калинонька»(завідувач Гринцевич Ірина Валентинівна).

Нагородження проводив міський голова Олексій Григорович Шостак. Всі призери в особистих змаганнях отримали медалі та грамоти, а командам-призерам Спартакіади вручені кубки.