Новини
Головна банер

У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ztums.gov.ua є обов'язковим

В Міністерстві молоті та спорту України завершилося засідання комісії із заслуховування звітності за формою № 2-ФК

З 26 січня по 15 березня 2016 року в Мінмолодьспорті відбулися засідання комісії із заслуховування звітності за формою № 2-ФК (річна) "Звіт з фізичної культури і спорту" за 2015 рік за участю заступника Міністра молоді та спорту України Ярослава Войтовича, керівного складу Міністерства, представників фізкультурно-спортивних товариств та відомчих фізкультурно-спортивних організацій.

Представники обласних управлінь звітували про стан розвиток фізичної культури та спорту вищих досягнень в регіонах.

Зокрема, йшлося про кадрове, матеріально-технічне, фінансове забезпечення сфери, стан розвитку клубної системи та соціальне забезпечення провідних спортсменів області та їх тренерів.

Також на засіданнях розглядалися питання щодо забезпечення підготовки та участі спортсменів в XXXI Іграх Олімпіади та XV Літніх Паралімпійських іграх, що відбудуться у 2016 році в Ріо-де-Жанейро (Бразилія).

Членами комісії було звернуто увагу на необхідність створення умов для регулярної організованої рухової активності населення, збереження та розвитку існуючої мережі фізкультурно-оздоровчих закладів за місцем проживання, роботи та у місцях масового відпочинку населення, недопущення зменшення обсягу видатків з місцевих бюджетів для розвитку дитячо-юнацького, резервного спорту та спорту вищих досягнень, збереження існуючих та створення нових центрів фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх", створення за рахунок видатків місцевих бюджетів обласних, міської у м. Києві штатних спортивних команд резервного спорту та центрів олімпійської підготовки, тощо.