Новини
Головна банер

У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ztums.gov.ua є обов'язковим

Міністрество молоді та спорту України проводить наради з керівниками структурних підрозділів через Skype-зв’язок

Зокрема,   на виконання доручення заступника Міністра молоді та спорту України – керівника апарату М. В. Даневича від 16.03.2016 № 21-Д "Про організацію роботи з проведення Skype-зв’язку " надано графік проведення Skype-зв’язку з керівниками структурних підрозділів молоді та спорту обласних держадміністрацій.

Метою цих зустрічей є детальне обговорення та пошук шляхів вирішення конкретних проблем, які стосуються безпосередньо розвитку галузі фізичної культури ті спорту.

Нещодавно керівництво Міністерства молоді та спорту України провело зустріч по Skype-зв’язку з керівництвом галузі фізичної культури і спорту Житомирської області.

Керівник управління молоді та спорту облдержадміністрації С.М. Гресь проінформувала керівників міністерства про пріоритетні напрямки діяльності управління молоді та спорту облдержадміністрації і структурних підрозділів галузі фізичної культури та спорту області.

Керівник управління  надала аналіз ключовим подіям,  що матимуть  вплив на соціально-економічний розвиток регіону у частині молодіжної політики та  фізичної культури і спорту, зокрема:

- про підготовку і проведення молодіжних, фізкультурно-спортивних та заходів національно-патріотичного виховання, у тому числі з нагоди відзначення державних свят та пам’ятних дат,  реалізації відповідних програм і проектів;

- про нові  форми роботи галузі в умовах децентралізації влади та утворення територіальних громад;

- про те як проводиться робота щодо збереження  чисельності вихованців та тренерського складу в дитячо-юнацьких спортивних школах в процесі оптимізації мережі зазначених позашкільних навчальних закладів;

- практика роботи з громадськими організаціями молодіжного та фізкультурно-спортивного спрямування;

- створення належних соціально-побутових умов для спортсменів, кандидатів на участь у XXXI Олімпійських іграх та XV Паралімпійських іграх;

- діяльність структурних підрозділів управління та  координаційних рад з питань національно-патріотичного виховання при місцевих державних адміністраціях та ін.

Керівник апарату Мінстерства молоді та спорту України М. В. Даневич

подякував керівнику управління молоді та спорту облдержадміністрації за належно організовану і проведену роботу з розвитку галузі фізичної культури та спорту  на Житомирщині. Також було позитивно відзначено діяльність Житомирського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за високе четверте місце у Всеукраїнському рейтингу.

Зокрема заступник міністра проінформував, що ініціативу управління  щодо внесення змін та доповнень до п.5  Постанови Кабінету Міністрів України «Про утворення центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» взято до уваги та надано доручення департаменту фізичної культури та неолімпійських видів спорту міністерства провести відповідну роботу.