Новини
Головна банер

У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ztums.gov.ua є обов'язковим

Новоград-Волинська міська рада та Новоград-Волинський міський центр ФЗН «Спорт для всіх» взяли участь у флешмобі на підтримку ветеранів та воїнів АТО

В Україні стрімко набирає популярність флешмоб 22 PushUpChallenge, метою якого є підтримка ветеранів бойових дій з посттравматичним синдромом, підтримка воїнів та популяризація здорового способу життя. Флешмоб стартував в США в кінці 2016 року після публікації звіту Департаменту у справах ветеранів, в якому були представлені дані про самогубства серед ветеранів за 2014 рік. Суть флешмобу полягає в тому, що учасники протягом 22 днів віджимаються 22 рази, записують це на камеру і передають естафету далі.

Отримавши естафету від КВНЗ "Новоград-Волинський медичний коледж" депутати міської ради, члени виконавчого комітету міської ради, працівники виконавчого комітету міської ради, Новоград-Волинський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та інші, взяли участь у флешмобі 22 PushUpChallenge, для того, щоб підтримати українських воїнів АТО, а зокрема тих, хто має посттравматичний синдром, а також привернути увагу до бійців, які повертаються додому з війни та потребують особливої уваги і підтримки суспільства. Кожен громадянин розуміє, що для того, щоб бути надійним захисником нашої Батьківщини потрібно мати добру фізичну підготовку. І тому участь у таких патріотичних заходах гартує волю і наполегливість в досягненні благородної мети - бути достойним громадянином своєї держави.

Новоград-Волинська міська рада та Новоград-Волинський міський центр ФЗН «Спорт для всіх» прийняли естафету "22 Push-Up Challenge" та передали її депутатам Житомирської обласної ради.