Новини
Головна банер

У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ztums.gov.ua є обов'язковим

Обласний фестиваль «Мама, тато, я – спортивна сім’я» на Житомирщині

ХІV Всеукраїнський Фестиваль «Мама, тато, я – спортивна сім’я» проходить у всіх областях України. Фінал заходу проводитиметься в першій декаді червня на Волині до Міжнародного дня сім’ї.

Фестиваль покликаний привернути увагу громадськості до проблем формування родинних традицій, до занять фізичною культурою та спортом, зміцнення психологічних та емоційних стосунків в сім’ї, шляхом об’єднання зусиль для досягнення спільних цілей, а також спонукання батьків на особистому прикладі заохочувати дітей до систематичних занять фізичною культурою та спортом.

07 квітня 2017 року на Всесвітній день здоров'я, у місті Житомирі в Liberty Hall (ТРЦ"ГлобалUA") обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за підтримки управління сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації був проведений  обласний фестиваль «Мама, тато, я – спортивна сім’я». Спонсором фестивалю виступив квеструм Житомира «60 minutes».

У фестивалі брали участь переможці районних та міських етапів змагань. Склад команди: 3 особи (батько, мати, дитина 2007-2009 р.н.).

У програмі фестивалю - родинні змагання з боулінгу та ерудит-вікторина на спортивно-олімпійську тематику.

На відкритті були присутні:

- начальник управління сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Гресь Світлана Миколаївна;

- директор обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Хільченко Адам Іванович;

- директор квест-руму «60 minutes» Плохотнюк Тетяна Анатоліївна.

Фестиваль проводився з метою популяризації здорового способу життя, підвищення ролі сім’ї в системі фізичного виховання населення, визначення родини-переможниці обласного етапу змагань для участі у всеукраїнському фінальному етапі фестивалю.

Призери фестивалю нагороджені дипломами та медалями Житомирського обласного Центру ФЗН «Спорт для всіх» та будуть  представляти Житомирщину на Всеукраїнському фестивалі,  також переможці отримали подарункові сертифікати від споносора заходу квеструм «60 minutes».

Результати :

1 місце – родина Фурник (м. Малин);

2 місце – родина Тібєйкіних (м.Житомир);

3 місце – родина Балан (Овруцький район).