Новини
Головна банер

У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ztums.gov.ua є обов'язковим

«Мама, тато, я – велосипедна сім’я» у Малині на Житомирщині

У місті Малині відбувся міський сімейний фестиваль «Мама, тато, я – велосипедна сім’я». У зв’язку з несприятливими погодними умовами 13 травня велосипедисти, замість парку, стартували в спортивному залі ДЮСШ ім.Й.Л.Кульчицького. Учасники змагалися у  техніці велосипедної їзди, куди входили такі елементи, як «вісімка», «змійка», «коридор», «нерівна дорога», «міст». Крім того, батьки брали участь в конкурсі «Хто повільніше проїде 3 м», а діти - у фігурній їзді на самокаті.

Переможцем в категорії команд з дітьми молодших класів стала родина Дідківських в складі тата Владислава Володимировича, мами Людмили Павлівни  та дочки Дарини із ЗОШ №3, на другому місці сім’я Фурник, на третьому - Коростель.

Серед команд з «дошкільнятами» першими були Клименки: Володимир Іванович, Ірина Михайлівна і син Матвій  із ДНЗ №8 «Ялинка».

Всі команди-призери нагороджені грамотами виконавчого комітету Малинської міської ради, медалями та призами від організатора змагань – Малинського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».