Новини

«Ми маленькі козачата» та «Веселі старти»

12 жовтня, до Дня українського козацтва  в спортивному залі Малинської ЗОШ №4, відбулися змагання «Ми – маленькі козачата» серед учнів 3-4 класів та «Веселі старти» (5-6 класи). В кожній команді було по шість учасників, як хлопчики так і дівчатка. Діти переносили горіхи ложкою, складали слово «козаки», при цьому кожний учасник повинен був скласти одну букву, «імітували повзання гусениці», перетягували канат, брали участь в різних естафетах. Крім того, представники команд штовхали гирю.

Суддівська колегія вирішила підвести підсумки окремо серед 4-х і 3-х класів. Таким чином серед четвертокласників перемогла команда 4-А класу, на другому місці – 4-Б. А у третьокласників кращим був 3-Б клас. В його активі 9 балів. З 11 балами друге місце посіла команда 3-А, а третє – 3-В (16 ).

У «середнячків»  точилася вперта боротьба  до останнього виду, при цьому, якщо 5-Б і 6-Б змагалися за перше місце, то між школярами із 5-А і 6-А вирішувалася доля третього. Слід зазначити, що фактично у кожній команді в окремих видах був повний набір зайнятих місць. Але на фініші у 6-Б набралося 13 балів. Це переможна сума. На один бал більше (14) і друга сходинка п’єдесталу у команди 5-Б класу, третє місце посіли представники 6-А, а четверте – 5-А.

Співорганізаторами змагань стали кафедра фізичного виховання школи та Малинський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Останній і нагородив всіх призерів своїми грамотами.