Новини
Головна банер

У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ztums.gov.ua є обов'язковим

Відкритий обласний захід «Триатлон для всіх» в рамках обласного етапу Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів «Спортивна зима»

У п'ятницю, 5 січня 2018 року у м. Житомирі в басейні ДЮСШ «Авангард», обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з Житомирською обласною федерацією з триатлону, за підтримки управління сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації та Житомирської міської ради, а також спонсором заходу «Професійної школи триатлону» було організовано та проведено відкритий обласний захід «Триатлон для всіх» в рамках обласного етапу Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів «Спортивна зима».

«Триатлон для всіх» – це своєрідний майстер-клас, який дає можливість початківцям помірятися силами з тими, хто вже має певні досягнення.

На відкритті заходу, перед початком спортивної частини відбулося підведення підсумків минулого року та нагородження кращих спортсменів області з триатлону в 2017 році.

Кращими визнано: Єлістратову Юлію, Кохана Олександра, Кохана Сергія, Бойка Кирила, Покотило Марту, Черненко Анастасію, Кириловича Дениса, Мартиненка Єгора, Петрука Діану, Абдулову Анну, Генчікова Віктора.

Дані заходи вже стали традиційними на Житомирщині. У заходах брали участь як провідні спортсмени, так і вихованці ЗОШ, ДЮСШ області, паратриатлоністи та діти, для яких ці змагання стали першими.

Переможці та призери заходу були нагороджені медалями та пам’ятними дипломами від Житомирського обласного центру ФЗН «Спорт для всіх» та Житомирської обласної федерації з триатлону, а також подарунками від спонсорів.