Новини

Настільний теніс у мікрорайоні Малинської ЗОШ №6

Турнір з настільного тенісу серед учнів 5-11 класів відбувся з 5 по 9 лютого у мікрорайоні Малинської ЗОШ №6, в якому взяли участь 60 любителів малої ракетки.

Спочатку пройшли попередні ігри у двох вікових групах: 5-7 та 8-11 класи серед дівчат та хлопців, де за кубковою системою  визначилися фіналісти, які вже грали по колу, тобто кожний учасник чи учасниця повинні були зіграти ж кожним (кожною).

Без поразок пройшла дистанцію Інна Сущенко. Вона виграла всі п’ять поєдинків з однаковим рахунком 2:0 і стала переможницею серед дівчат 5-7 класів. На другому місці Вікторія Тишкевич, а на третьому – Ольга Степаненко.

До змагань серед хлопців цієї вікової групи були допущені двоє четверокласників. З них до фіналу потрапив Денис Ванек, який довів, що не завжди старші грають краще. За підсумками турніру Денис зайняв третє місце. А переміг тут Антон Стоцький,  другим призером став Ілля Аршулік.

Серед старших (8-11 класи) дівчат Любов Богданова лише одну гру закінчила з рахунком 2:1, а решту п’ять поєдинків виграла 2:0. Таким чином у неї перше місце. Другу сходинку п’єдесталу посіла Дарина Огородник, яка програла лише переможниці. А замкнула трійку призерів Ольга Лиман.

У «старших» хлопців тон задавали брати Борисенки: Артур і Артем. Завдяки виграшу у брата кращим став Артур, а Артем відповідно на другому місці. Третє місце зайняв Антон Власюк.

Всі призери нагороджені дипломами Малинського міського центру фізичного здоров’я «Спорт для всіх», основного співорганізатора турніру.