Новини
Головна банер

У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ztums.gov.ua є обов'язковим

Обласний фестиваль «Мама, тато, я – спортивна сім’я»

ХІV Всеукраїнський Фестиваль «Мама, тато, я – спортивна сім’я» проходить у всіх областях України. Фінал фестивалю проводиться в першій декаді червня, він приурочений до Міжнародного дня сім’ї.

Фестиваль покликаний привернути увагу громадськості до проблем формування родинних традицій, до занять фізичною культурою та спортом, зміцнення психологічних та емоційних стосунків в сім’ї, шляхом об’єднання зусиль для досягнення спільних цілей, а також спонукання батьків на особистому прикладі заохочувати дітей до систематичних занять фізичною культурою та спортом.

30 березня 2018 року у м. Житомирі обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з управлінням сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації було організовано обласний фестиваль «Мама, тато, я – спортивна сім’я», в якому взяли участь сім’ї-переможці з міст, районів, ОТГ Житомирської області. Спонсорами Фестивалю виступили Квеструм «60 minutes» та мережа дитячих магазинів іграшок, канцтоварів і товарів для творчості Cubi.com.ua.

У програмі змагань родинні змагання з боулінгу.

Змагання проводяться з метою популяризації здорового способу життя, підвищення ролі сім’ї в системі фізичного виховання населення, визначення родини-переможниці обласного етапу змагань для участі у Всеукраїнському фінальному етапі фестивалю.

Переможці та призери фестивалю нагороджені спортінвентарем, дипломами і медалями Житомирського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», призами від спонсорів Квеструм «60 minutes» та мережі дитячих магазинів іграшок, канцтоварів і товарів для творчості Cubi.com.ua, а команда-переможець ще Кубком Житомирського  обласного Центру ФЗН «Спорт для всіх» та правом представляти Житомирщину на Всеукраїнському фестивалі.

Результати заходу:

1 місце – родина Невмержицьких з міста Овруч;

2 місце – родина Омельченків з Ємільчинського району;

3 місце – родина Яремчуків з Червоненська ОТГ Андрушівського району.