Новини
Головна банер

У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ztums.gov.ua є обов'язковим

На Житомирщині проходить місячник «Спорт для всіх – спільна турбота»

На виконання доручення заступника голови обласної адміністрації Я.М.Лагути від 07.03.18 р. № 1319/48/2-18 «Про організацію та проведення в області місячника упорядкування та облаштування спортивних майданчиків «Спорт для всіх-спільна турбота» в містах та районах міста проходять заходи з облаштування спортивних площинних споруд. 

Основна мета заходів:

- упорядкування та облаштування спортивних майданчиків напередодні весняно-літнього періоду за участю широкої громадськості;
- проведення інформаційно-пропагандиської кампанії з метою привернення уваги державних та недержавних організацій до питань щоденного заняття населення фізичною культурою та створення належних умов для щоденних занять руховою активністю;
- стимулювання співпраці органів місцевого самоврядування, суб’єктів підприємництва та громадськиз організацій, мешканців жилих районів, особливо молоді, щодо ремонту, облаштування, та утримання місць для занять фізичною культурою та спортом;
- запровадження сучасних стандартів активного дозвілля та створення належних умов для занять масовою фізичною культурою.
Зокрема, в Новограді-Волинському міський Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради залучили молодь міста та студентів Вище професійного училища до прибирання та облаштування спортивного тренажерного майданчика на міському стадіоні «Авангард»: прибрали сміття та сухе листя, змастили рухомі деталі тренажерів, для більш комфортного заняття облаштували ізоляційною стрічкою ручки тренажерів та підфарбували тренажери.
Головне завдання місячника – проведення благоустрою діючих спортивних майданчиків. Для цієї роботи не потрібно значних коштів. Необхідно, щоб кожен проявив бажання та ініціативу. 
Мільйони активістів і небайдужих людей всієї України об’єднаються однією ідеєю і ремонтують та облаштують тисячі спортивних майданчиків за місцем проживання та у місцях масового відпочинку.
Організатори заходів пропонують усім активно і дружно долучитися до проведення місячника «Спорт для всіх – спільна турбота» та зробити свій вклад у здорове майбутнє всієї України. І нехай спорт буде завжди нашою спільною турботою!